Zarejestruj się

Aby się zarejestrować na seminarium internetowe, wypełnij ten formularz

*required fields

Poznaj nowy wymiar współpracy w zespole z Microsoft Teams

29 marca, godzina 13:00 - 14:00

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach pracownicy są zaangażowani we współpracę z dwukrotnie większą liczbą zespołów niż jeszcze 5 lat temu?
Dynamicznie zmieniające się środowisko pracy, wielozadaniowość i różnorodność zespołów sprawia, że praca projektowa wymaga usystematyzowania i lepszego zarządzania zaplanowanymi działaniami.

Zarejestruj się na bezpłatne szkolenie online i dowiedz się czym jest Microsoft Teams!

Poznaj najnowsze rozwiązanie Microsoft Teams, oparte na szybkiej komunikacji w Office 365, które pozwoli zespołom w Twojej firmie zwiększyć efektywność i przenieść się w nowy wymiar współpracy.

Dowiedz się o nowoczesnych możliwościach komunikacji i współpracy z poziomu jednej aplikacji, zintegrowanej ze znanymi i lubianymi rozwiązaniami Office 365 dla firm:
Skype dla firm, Outlook, SharePoint, Office Online, Grupy w usłudze Office 365 czy Microsoft Planner.

Podczas szkolenia omówimy zastosowania Microsoft Teams w różnych działach w firmach oraz pokażemy sposoby dostosowania tego narzędzia do potrzeb indywidualnych zespołów.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: msppl@microsoft.com

Wypróbuj bezpłatnie Office 365 dla firm! Sprawdź: TUTAJ

Jeżeli interesujesz się nowoczesnym sposobem na analizowanie danych m.in dzięki Power BI, obejrzyj szkolenie: Analiza danych z Office 365 krok po kroku: Kliknij w LINK