Zarejestruj się

Aby się zarejestrować na seminarium internetowe, wypełnij ten formularz

*required fields

Poznaj nowy wymiar współpracy w zespole z Microsoft Teams

29 marca, godzina 13:00 - 14:00

Poznaj nowy wymiar współpracy w zespole z Microsoft Teams

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach pracownicy pracują w dwukrotnie większej liczbie zespołów niż to było 5 lat temu? Dynamicznie zmieniające się środowisko pracy, upowszechnienie zjawiska multitaskingu, wielopokoleniowe zespoły, a także różne role w organizacji wymagają rozwiązań adresujących unikalne potrzeby pracy w grupie. Każdy zespół jest inny, dlatego też niektórzy korzystają ze wszystkich aplikacji oferowanych w ramach usługi Office 365, a niektórzy tylko ze swoich ulubionych. Niestety, przełączając się co chwilę pomiędzy różnymi zadaniami i aplikacjami, znacznie obniżamy swoją produktywność.

Najnowsze rozwiązanie Microsoft Teams, oparte na szybkiej komunikacji w Office 365, pozwoli zespołom w Twojej organizacji zwiększyć swoją efektywność i przenieść się w nowy wymiar współpracy. (logo Teams)

Zapraszamy na webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną nowoczesne możliwości komunikacji i współpracy z poziomu jednej aplikacji, zintegrowanej ze znanymi i lubianymi rozwiązaniami Office 365, tj.: Skype dla firm, Outlook, SharePoint, Office Online, Grupy w usłudze Office 365 czy Microsoft Planner. Omówione zostaną zastosowania Microsoft Teams w różnych działach organizacji, jak również sposoby dostosowania tego narzędzia do potrzeb indywidualnych zespołów.

Na tym webinarium nie może Cię zabraknąć, do zobaczenia 29 marca 2017!