Série bezplatných webinářů

Jak zvýšit produktivitu a bezpečnost
vaší firmy v novém mobilním světě

Nařízení GDPR - obchodní dopad na organizace a možnosti řešení

Webinář na vyžádání

Podívejte se na náš exkluzivní webový seminář (na vyžádání), kde se dozvíte jaký dopad bude mít GDPR a jak připravit vaši organizaci, aby byla v souladu s novým nařízením.

Přehrát

Jak si díky řešení Microsoft 365 udržet produktivitu i mimo kancelář

Webinář na vyžádání

Hledáte vhodné technologie, které podpoří váš moderní pracovní styl? Zaregistrujte se na náš webinář, na kterém se dozvíte důležité informace, jak si usnadnit mobilní práci.

Přehrát

Představujeme Microsoft 365 Business

Webinář na vyžádání

Zaregistrujte se na tento webinář, na kterém uvidíte ukázku integrovaného řešení Microsoft 365 Business. To vaší firmě umožní snazší spolupráci odkudkoli a zajistí trvalé zabezpečení. Zjistíte, jak se můžete spojit se svými vzdálenými kolegy a pracovat na dokumentech v reálném čase. Seznámíte se se službou Teams, pracovním prostorem založeném na chatu, která je naší odpovědí na rostoucí potřebu globálních pracovních skupin tvořených pracovníky v nejrůznějších rolích.

Přehrát

Jak pořádat online moderní schůzky

Webinář na vyžádání

Poslechněte si z první ruky, jak může vaše firma ušetřit čas a peníze a přitom odkudkoli a kdykoli pořádat efektivní, produktivní a příjemné online schůzky.

Přehrát

Microsoft 365 Vision Day – záznam semináře

Webinář na vyžádání

Microsoft 365 přináší kompletní, inteligentní a bezpečné řešení pro organizace.
Na tomto semináři jsme prezentovali celkové řešení Microsoft 365. Ukázali jsme, jak nasadit a spravovat jednotlivé komponenty (Windows 10, Office 365 a EMS) a jak vám Microsoft pomůže zabezpečit vaši organizaci pomocí nových technologií od zařízení až po cloudové služby.

Přehrát

Tipy na ochranu vašich zařízení, dat a lidí

Webinář na vyžádání

Jak může vaše malá nebo středně velká společnost udržovat firemní informace v bezpečí.

Přehrát